Ułatwienia dostępu

Podopieczni Fundacji

Jeśli chcesz umieścić tutaj informację o sobie, skontaktuj się z nami – tel. 695 745 441

 

 

Mateusz Adamczyk

 

Choruję na dystrofię mięśniową Duchenne'a. Jest to rzadka choroba genetyczna, prowadząca do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni.

 

Moje hobby to motoryzacja, astronomia i militaria. Chętnie zgłębiam wiedzę i umiejętności z tych obszarów. Nie zaniedbuję też sportu, bo wiem, jak ważne jest dla mnie zdrowie i samopoczucie.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Przeznaczam pieniądze na rehabilitację, zakup sprzętów ortopedycznych i rozwój sportowy. Dzięki temu poprawiam swoją sprawność fizyczną i samopoczucie.

 

Weronika Apolinarek

 

Choruję na polineuropatię aksonalną, zanikają mi głównie mięśnie obwodowe.

 

Uwielbiam aktywnie spędzać czas, dlatego też przez długi czas pływałam wyczynowo zdobywając przy tym różnego rodzaju nagrody. Lubię rysować i malować, czuję się wtedy spełniona. Ponadto interesuje mnie kinematografia bollywood, na podstawie której pisałam pracę magisterską.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Na ten moment gromadzę fundusze, a przeznaczę je na pewno na rehabilitację.

 

Bogusława Bińkowska

 

Choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

 

Interesuję się literaturą, sztuką, fotografią, grafiką komputerową, koncertami muzycznymi, podróżami, kinem itp.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Rehabilitacja, lekarstwa oraz sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny.

 

Mateusz Bojek

 

Choruję na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typ 3.

 

Jestem pogodnym prawie 4-letnim przedszkolakiem. Uwielbiam bawić się z moim starszym bratem, który uczy mnie wielu nowych rzeczy i razem ze mną ćwiczy żebym był silny. Chciałbym móc kiedyś razem z nim biegać.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Przekazane środki z 1,5% wykorzystuję na turnusy rehabilitacyjne na których bywam kilka razy w roku, sprzęt rehabilitacyjny, który ułatwia mi poruszanie się oraz pomaga mi w codziennych ćwiczeniach.

 

Adam Dobrucki

 

Choruję na miastenię ciężką rzekomoporaźną, łuszczycowe zapalenie stawów, zespół Arnolda Chiariego oraz na astmę oskrzelową.

 

Moje zainteresowania to nowinki techniczne, informatyka oraz dobra książka. Lubię również oglądać sport, ponieważ sam nie mogę nic uprawiać.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki przeznaczam głównie na lekarstwa, sprzęt rehabilitacyjny oraz niezbędne urządzenia do komunikacji ze światem.

 

Dominik Domagalski

Choruję na polineuropatię czuciowo-ruchową o podłożu genetycznym CMT2A. Mam mutację w genie Mitofuzyny.

Interesuję się komputerami i elektroniką. Chcę w przyszłości zostać informatykiem. Lubię słuchać muzyki.

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zebrane środki przeznaczam na leczenie, turnusy rehabilitacyjne i dojazdy do lekarzy. Wymagam długotrwałego leczenia i rehabilitacji, aby jak najdłużej poruszać się na własnych nogach.

 

Robert Dżegan

 

Choruję na polineuropatię cukrzycową, która spowodowała uszkodzenie nerwów rąk co w efekcie doprowadziło do osłabienia mięśni i zaburzenia czucia rąk. Powikłania po COVID spowodowały dwuletni okres dializ, teraz jestem po przeszczepie nerki.

 

Jestem osobą aktywną, pracującą, biorącą udział w wydarzeniach kulturalnych. Czynnie uczestniczę w zajęciach rekreacyjnych i sportowych. Moje hobby to muzyka, grafika komputerowa i oglądanie wszelkich transmisji sportowych.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Największe potrzeby to sprzęt rehabilitacyjny tj. elektryczny wózek inwalidzki, dostosowanie podestu (windy) i wydatki na leki.

 

Agnieszka Głębocka

 

Choruję na dystrofię obręczowo-kończynową typu 2A. Choroba ta sprawia, że poruszam się na wózku inwalidzkim, a do wykonywania podstawowych czynności życia codziennego potrzebuję pomocy osób trzecich.

 

Interesuję się szeroko pojętą biologią, ukończyłam w związku z tym 2 kierunki studiów (Mikrobiologia i Biologia molekularna). Dodatkowo lubię spędzać czas na czytaniu dobrej książki lub obejrzeć ciekawy film czy serial.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki zgromadzone z 1,5% przeznaczam na rehabilitacje i turnusy rehabilitacyjne oraz niezbędny sprzęt medyczny ułatwiający mi wykonywanie codziennych czynności i walkę z chorobą.

 

Antoni Juszkiewicz

 

Choruję na rdzeniowy zanik mięśni SMA - 3.

 

Interesuję się programowaniem, samochodami, Lego.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Na zakup asystora kaszlu, rehabilitację, podnośnik sufitowy, wózek elektryczny.

 

Jakub Kaprykowski

 

Choruję na SMA.

 

Interesuję się zbieraniem lego Star Wars (figurki, statki). Interesuję się również historią.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Na rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny.

 

Grażyna Kisiel

Choruję na SLA (Stwardnienie zanikowe boczne).

Zawsze interesowałam się ogrodnictwem, bardzo uwielbiałam prace w ogrodzie, tam się relaksowałam. W chwili obecnej tylko oglądam filmy ogrodowe, ponieważ mam już niedowład czterech kończyn.

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki przeznaczę na poprawienie jakości życia np. przystosowanie mieszkania dla osoby niepełnosprawnej, sprzęt rehabilitacyjny, rehabilitację oraz walkę z nieuleczalną chorobą.

 

Marcin Kluska

 

Choruje na Miopatie COL6 - zależna - postać pośrednia.

 

Jest uśmiechniętym chłopcem. Uwielbia grać w gry planszowe oraz układać puzzle. W wolnym czasie lubi jeździć z tatą na ryby.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki z 1,5% podatku będą przeznaczane na rehabilitację Marcinka, żeby mu pomóc w codziennym funkcjonowaniu.

 

Grzegorz Knychała

 

Choruję na SMA typu drugiego.

 

Interesuję się literaturą, historią i grami.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zebrane środki przeznaczę na sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację, dzięki której uda mi się zachować zdrowie.

 

Arkadiusz Kołakowski

 

Od 8 lat choruję na Zanik Mięśni „Dystrofia obręczynowo-kończynowa”.

 

Od dziecka uprawiałem sporty, pływanie, kolarstwo oraz piłkę nożną, która nadal jest moją największą pasją. Interesują mnie również nowe technologie, w szczególności te które pomagają osobom niepełnosprawnym w codziennym życiu.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zgromadzone środki z 1,5% przeznaczam na sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitację, która jest niezbędna by spowolnić postęp choroby.

 

Iwona Kruk

 

Choruję na SMA - Rdzeniowy Zanik Mięśni ½, cukrzycę typu 2, niedoczynność tarczycy, złośliwy nowotwór.

 

Interesuję się muzyką, koncertami, kinem, filmem, teatrem, rozwojem osobistym, grafiką komputerową i social mediami. Lubię długie spacery, kontakt z naturą, podróże.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Finansuję usługi specjalistyczne, pobyty opiekuna ze mną na turnusie rehabilitacyjnym, koszty podróży, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych, likwidację barier technicznych, architektonicznych i w komunikowaniu, zakup leków, suplementów, witamin, odżywek, środków opatrunkowych.

 

Michał Krupej

 

Choruję na rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną Duchenne'a, postępujący zanik mięśni. Jestem całkowicie niepełnosprawny ruchowo, a do wykonywania podstawowych czynności życia codziennego potrzebuję pomocy osób trzecich.

 

Interesuję się historią, kulturą Japonii oraz Chin, a także szeroko pojętą informatyką.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zgromadzone środki przeznaczam na rehabilitację, leczenie oraz na sprzęt rehabilitacyjny i dalszą walkę z nieuleczalną chorobą.

 

Jolanta Majkut

 

Choruję na zanik mięśni obręczowo–kończynowy.

 

Lubię oglądać filmy i czytać książki.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki z 1,5% przeznaczam na zakup leków.

 

Elżbieta Maruszak

 

Choruję na zespół miasteniczny z zanikiem mięśni, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa.

 

Czytam książki, interesuję się publicystyką, rozwiązuje krzyżówki, w okresie letnim spędzam czas w ogrodzie, razem z wnukami uprawiamy moje kochane kwiaty.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zebrane środki przeznaczam na rehabilitację (wzmacnianie kręgosłupa oraz mięśni), aby jak najdłużej być samodzielną i niezależną.

 

Mateusz Pindera

 

Choruję na dystrofię mięśniową Duchenne'a. 

 

Interesuję się historią, zabytkami, starą motoryzacją.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki z 1,5% przeznaczam na sprzęty potrzebne mi na codzień, leczenie i rehabilitację. 

 

Robert Rodzik

 

Choruję na dystrofię mięśniową Duchenne’a.

 

Lubię grać w gry, najbardziej Fifa, lubię zwiedzać i podróżować.

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki przeznaczam na leki, pampersy, odżywki.

 

Anna Różek

Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typu 3.

Interesuję się literaturą faktu oraz zagadnieniami z zakresu kryminalistyki. Lubię również koncerty na żywo oraz dobre kino.

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki pozyskane z 1,5% podatku co roku przeznaczam na rehabilitację. Od 2019 roku jestem leczona lekiem Spinraza (Nusinersen), więc rehabilitacja jest niezbędna, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

 

Wiktor Socha

 

Choruję na zanik mięśni obręczowo-kończynowy typu Miyoshi.

 

Lubię czytać książki, słuchać muzyki, interesuję się też filmem.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki przeznaczam na rehabilitację, zakup niezbędnych akcesoriów potrzebnych i ułatwiających codzienne czynności i funkcjonowanie.

 

Jakub Szybiak

 

Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Aktualnie jestem leżący, wymagam częstej respiratorapii i odsysania.

 

Interesuję się szeroko pojętą informatyką, a moim hobby jest programowanie. W tej dziedzinie najbardziej fascynujące dla mnie jest poczucie wolności - to czego pozbawiła mnie moja choroba. Programując stajesz się kowalem własnego losu, a jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Dzięki zebranym środkom z 1,5% mogę wesprzeć swoje słabe mięśnie poprzez dodatkową rehabilitację i odpowiednią suplementację. Jeżeli w przyszłości udałoby się zyskać większą ilość darczyńców, mógłbym znacząco podnieść komfort swojej egzystencji, wykorzystując konkretne rozwiązania oparte o elementy tzw. inteligentnego domu.

 

Hanna i Michał Szybiccy

 

Chorują na Charcot Marie Tooth (strzałkowy zanik mięśni).

 

Dzieci są ciekawe świata, który je otacza. Lubią malować, układać puzzle, grać w gry planszowe.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację.

 

Andrzej Wlaźlak

 

Choruje na zanik mięśni, choroba Tay-Sachsa.

 

Kiedyś interesował się sportem, dużo czytał. Teraz brak zainteresowań z powodu zaburzeń poznawczych.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki z 1,5% przeznaczone będą na rehabilitację i wyjazdy do ośrodków na zabiegi, na zakup sprzętu (dopłata do materaca przeciwodleżynowego, wózka elektrycznego, podnośnika sufitowego, dostosowanie pokoju itp.).

 

Karina Zając

 

Choruję na dystrofię obręczowo-kończynową.

 

Od szkoły podstawowej fascynuje mnie geografia. Z czasem zainteresowały mnie także podróże, które są nie lada wyzwaniem, ale chętnie je podejmuję.

 

Na co przeznaczam środki z 1,5%: Środki z 1,5% w głównej mierze przeznaczam na rehabilitację i środki pomocnicze. W razie potrzeby na sprzęt ułatwiający komunikację.

 

Festiwal: Tym, którzy pozostali

W lipcu 2023 w Chojnie (woj. zachodniopomorskie) odbył się Festiwal „Tym, którzy pozostali”.

 

To pomysł Ryszarda Czapskiego, który sam stracił syna i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudny jest to czas, dla każdego, kto tego doświadcza. Dlatego też postanowił zainicjować cykliczne spotkanie dla wszystkich, którzy zatraceni w smutku szukają oparcia w drugim człowieku. Temu właśnie ma służyć organizowane wydarzenie – ma stać się okazją do wsparcia osób pogrążonych w żałobie.

 

Podczas Festiwalu w 2023 wystąpił m.in. zespół Kult, Happysad, Kasia Kowalska czy Stare Dobre Małżeństwo. Swoje stanowisko miało Holistyczne Centrum Wsparcia Po Stracie Bliskiej Osoby. Odbyły się ciekawe panele dyskusyjne i spotkania.

 

Festiwal planowany jest również w 2024 roku, na który już teraz serdecznie zapraszamy. Planujemy zostać współorganizatorem tego wydarzenia i wspólnie je tworzyć i promować.

Wsparcie w żałobie

Dla Tych, którzy pozostali

 

Odejście bliskiej osoby jest stratą nie do opisania. Siła przeżywanej straty zależy od wielu czynników i jest bardzo indywidualna. Nikt i nic nie przygotuje nas na śmierć bliskiego oraz nie zapełni straty, która po niej nastąpi. Dla ludzkości, dla świata, śmierć jednej osoby tak niewiele znaczy. Przecież następnego dnia znowu zaświeci słońce, ulice zapełnią się pojazdami a ludzie będą mieli pełno swoich spraw do załatwienia. Wszystko będzie się kręciło dookoła, tylko my i nasze życie stanie w miejscu. Nie możemy się cofnąć, nie możemy niczego zmienić, nie możemy nawet iść do przodu. Stoimy na środku skrzyżowania a z każdej strony „pędzą samochody” – bo życie toczy się dalej. Ból, rozpacz, cierpienie, poczucie osamotnienia, pustka w sercu.

Ale musimy się ruszyć, musimy „wsiąść do jednego z pędzących samochodów” i być. Dla tych, którzy zostali, dla siebie, dla celów, które mogą się wyłonić dopiero później z ciemności straty oraz dla tych którzy odeszli.  

Żałoba jest czasem szczególnym, który jest przeżywany indywidualnie. Nie da się poczuć i zrozumieć smutku, żalu czy cierpienia fizycznego osoby, która straciła kogoś kogo kochała.

Nikt nie może nam mówić ile i jak długo mamy płakać, ile i jak długo nosić czarne ubrania albo jak długo się nie uśmiechać i nie mieć ochoty na rozrywki. Potrzebujemy czasu na przyzwyczajenie się do zmiany, która nastąpiła. Ile? Nie ma reguły. Pozwólmy sobie na przeżycie żałoby we własnym czasie i tempie.

 

Mówią, że „czas leczy rany” a ja powiem, że „czas przyzwyczaja do bólu”. Niczego nie leczy, jedynie co robi, to uczy życia bez osoby, którą się kochało.

 

Jeżeli straciłeś kogoś Ci bliskiego zadzwoń.

 

O Festiwalu "Tym, którzy pozostali"

Baza fizjoterapeutów

Baza Fizjoterapeutów, którzy przeszli szkolenie organizowane przez Fundację Pomocy Chorym na Zanik Mięśni im. Piotra Karlińskiego i otrzymali "Certyfikat Fizjoterapeuty Chorób Nerwowo-Mięśniowych", który poświadcza możliwość prowadzenia prawidłowej i bezpiecznej rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami nerwowo-mięśniowymi.

 

 

Województwo Dolnośląskie 

 

Głogów

Anna Janczak - tel. 791 384 563, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lubin

Ewelina Biernat-Miłkowska - tel. 609 878 775, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Polkowice

Danuta Ogorzelec - tel. 600 263 966, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczawno-Zdrój

Anna Wtulich - tel. 502 158 914, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wałbrzych

Sylwia Szewczyk - tel. 530 712 588, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Województwo Kujawsko-Pomorskie 

 

Bydgoszcz

Ewa Adamowicz - tel. 507 451 190, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Waśniowski - tel. 508 847 491, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Toruń - Złotoria

Anna Milkiewicz - tel. 691 433 066, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Lubuskie

 

Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Korbanek - tel. 609 999 181, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Wawrzyniak - tel. 607 046 658, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Gorzów Wlkp., Sulęcin

Maciej Mądrzak - tel. 793 005 154, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gubin

Ewa Mulica - tel. 695 574 750

 

Nowa Sól

Marcin Nowak - tel. 783 807 783, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Łódzkie

 

Łódź

Paulina Chmiel - tel. 503 843 382, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Łódź, Koluszki

Karolina Marcinkowska - tel. 502 228 847, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Województwo Małopolskie

 

Kraków

Małgorzata Kłapyta - tel. 793 423 794, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Mazowieckie

 

Płock

Krzysztof Kwiatkowski - tel. 662 255 654, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Płock, Sierp

Anna Kozicka - tel. 515 091 131, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warszawa

Sebastian Kubiak - tel. 698 406 087, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artur Traczewski - tel. 500 133 048, 22 425 99 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Małgorzata Żuk - tel. 503 177 018, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Roman Żuk - tel. 503 098 667, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Węgrów, Sokołów Podlaski

Justyna Gęsina - tel. 503 859 004, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Katarzyna Siemion-Kosiorek - tel. 500 610 382

 

Zielonka

Agata Pióro - tel. 794 930 150, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Radosław Sosnowski - tel. 604 082 573, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Pomorskie

 

Gdynia

Damian Kloc - tel. 661 247 085, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Miastko

Agnieszka Rudnik - tel. 666 725 865, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Śląskie

 

Lubliniec, Krupski Młyn

Iwona Mazurek - tel. 888 531 005, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Tarnowskie Góry

Artur Boroń - tel. 508 346 262, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sosnowiec

Aleksandra Masłowska - tel. 501 843 334, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Śląskie

Marcin Botorek - tel. 660 490 351, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Świętokrzyskie

 

Jędrzejów

Anna Stępień-Zdradzisz - tel. 513 136 083, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Warmińsko-Mazurskie

 

Działdowo

Magdalena Cywilis - tel. 510 941 900, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Wielkopolskie

 

Rejon podpoznański okolice gminy Buk, gmina Opalenica w powiecie nowotomyskim i powiat grodziski

Adam Kmieciak - tel. 782 410 607, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wągrowiec

Mirosław Musielak - tel. 665 368 798, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Międzychód

Waldemar Klorek - tel. 503 165 854, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Województwo Zachodniopomorskie

 

Drawsko Pomorskie

Paulina Gubalewicz - tel. 608 027 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Liza Morawiec - tel. 505 126 370, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Goleniów (powiat), Gryfice (powiat)

Teresa Wieczorek-Mitura - tel. 607 355 298, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gryfice, Cerkwica

Marta Mastalerz-Korczak - tel. 785 793 272, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Tarasiuk - tel. 602 630 258, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gudowo

Paulina Bryzek - tel. 693 410 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koszalin

Krzysztof Skarbek - tel. 501 332 922, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Police

Magda Kęsy - tel. 606 791 457

Andrzej Krawczyk - tel. 500 308 525, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Stargard

Anita Haralabidis - tel. 663 220 887, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczecin

Agata Andruczyk - tel. 660 499 490, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Katarzyna Błaszczyk - tel. 508 241 602, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kinga Bobrowska - tel. 782 637 528, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radosław Boćkowski - tel. 601 977 595, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Marek Brzezicki - tel. 503 178 430, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Brzózka - tel. 884 930 716, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tomasz Garbacewicz - tel. 792 174 190, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Klinke - tel. 660 066 255, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jacek Majewski - tel. 506 977 013, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sandra Nowicka - tel. 791 643 785, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kamil Piątek - tel. 535 709 727, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Barbara Piwko - tel. 787 419 017, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Saugut - tel. 604 424 873, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Agnieszka Wietrzyńska - tel. 502 959 123, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przemysław Ziółkowski - tel. 512 695 731, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczecin, Nowogard

Agata Maciąg-Dawidowska - tel. 609 799 687, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Mateusz Morawski - tel. 663 748 232

 

Świdwin, Łobez, Drawsko Pomorskie, Połczyn-Zdrój

Artur Szyjka - tel. 785 497 999, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Agnieszka Trepka - tel. 607 826 934, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Świnoujście

Katarzyna Kazberuk - tel. 575 483 002, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izabela Patryjas - tel. 781 905 110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Tetyń

Beata Bińkowska - tel. 697 122 674, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Trzebórz

Karolina Nowicka - tel. 609 558 075, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Międzynarodowa konferencja poświęcona usługom asystenckim dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Pomocy Chorym na Zanik Mięśni, w związku z obchodami 20-lecie swojego istnienia, 6 maja 2013 roku organizuje w Szczecinie Międzynarodową Konferencję poświęconą usługom asystenckich dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

 

konferencja AOON fb baner

 

program

Fundacja Pomocy Chorym na Zanik Mięśni im. Piotra Karlińskiego

ul. Ks. Kardynała S. Wyszyńskiego 9/U2
70-200 Szczecin

tel./fax +48 91/ 489 42 51
GSM.: +48 695 745 441
e-mail: biuro@miesnie.szczecin.pl