Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

The ALS Ice Bucket Challenge

Od ostatniego tygodnia sierpnia 2014 do końca września 2014 na konto Fundacji spływały darowizny pieniężne od wielu osób w ramach akcji społecznej The ALS Ice Bucket Challenge.

 

Akcja ta, czyli "wyzwanie kubła z zimną wodą" dedykowana była osobom chorującym na SLA (stwardnienie zanikowe boczne - nieuleczalna choroba nerwowo-mięśniowa). Polegała ona na wylaniu zimnej wody na siebie i wpłaceniu darowizny na rzecz stowarzyszenie zajmującego się chorymi na SLA oraz nominowaniu kolejnych osób. Osoby nominowane mogły podjąć się wyzwania i wylać na siebie kubeł zimnej wody, bądź odmówić ale wtedy trzeba było wpłacić 10-krotnie większą darowiznę.

 

Ostatecznie na konto naszej Fundacji wpłynęło 42.218 zł (dokonano 918 przelewów).

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, którzy zechcieli wpłacić darowiznę na rzecz naszych podopiecznych, chorujących na SLA.

 

Nasza Fundacja od ponad 20 lat wspiera osoby dotknięte schorzeniami nerwowo-mięśniowymi, w tym między innymi osoby cierpiące na stwardnienie zanikowe boczne (SLA/ALS).

 

Nasz rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłaty:

Fundacja Pomocy Chorym na Zanik Mięśni
al. Wojska Polskiego 69
70-478 Szczecin

Bank PEKAO SA I O/Szczecin

26 1240 3813 1111 0000 4395 6119

Tytuł przelewu: Na cele statutowe Fundacji

 

W załączeniu aktualna lista darczynców, którzy dokonali wpłaty na konto naszej Fundacji w ramach akcji The Ice Bucket Challenge.

Share
Załączniki:
Pobierz plik (Lista IBC.pdf)Lista darczyńców Ice Bucket Challenge[dokument w formacie pdf]102 kB