Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

Spotkanie z Panią Profesor Ireną Hausmanową-Petrusewicz

Profesor Irena Hausmanowa-Petrusewicz

W dniach 3 - 6 września 2014 roku w Szczecinie odbędzie się XXII Zjazd Towarzystwa Neurologicznego. Jednym z zaproszonych gości oraz prowadzących sesję plenarną dotyczącą chorób nerwowo-mięśniowych będzie Pani Profesor Irena Hausmanowa-Petrusewicz.

 

W związku z obecnością Pani Profesor w Szczecinie, organizujemy spotkanie Pani Profesor z osobami chorującymi na "zanik mięśni" w dniu 3 września (środa), od godz. 10.00. Po spotkaniu Pani Profesor będzie udzielać indywidualnych konsultacji. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej odnośnie choroby.

 

Miejsce spotkania: budnek ZUS przy ul. Matejki 22 w Szczecinie, sala 160. Budynek jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 

Zgłoszenie udziału w spotkaniu z Panią Profesor prosimy składać do dnia 29 sierpnia, do Marzeny Morkowskiej - tel.: 603 619 070. Ilość miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Osoby zainteresowane (w szczególności: lekarze, rehabilitanci) udziałem w sesjach plenarnych bądź warszatatach Zjazdu Towarzystwa Neurologicznego, dotyczących chorób nerwowo-mięśniowych prosimy o kontakt z naszą Fundacją. Możemy umożliwić bezpłatny udział w wybranych modułach konferencji. Kontakt: Marzena Morkowska - 603 619 070.

 

Szczegółowy plan XXII Zjazdu Towarzystwa Neurologicznego w Szczecinie.

Share