Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

Aukcja charytatywna

Przedmiotem niniejszej aukcji charytatywnej są 2 bilety na przyszłoroczny kabareton organizowany jak zwykle na początku lipca przez TVP w Teatrze Letnim w Szczecinie.

 

aukcja bilety baner mini

Bilety zostały przekazane przez TVP jako zadośćuczynienie osobom niepełnosprawnym po niemiłej sytuacji, która wydarzyła się tuż przed rozpoczęciem tegorocznych "Wczasów z kabaretem - Szczecin 2013", kiedy to poruszający się na wózkach inwalidzkich widzowie, nie otrzymali pozwolenia na wstęp, ze względu na wyimaginowany przez organizatorów, brak miejsca na wózki. Całą sprawę opisał na swoim blogu Piotr Karliński, który był tym "niechcianym widzem" i który właśnie przekazał otrzymane bilety na tą aukcję.

 

Jego artykuł, który rozpoczął dyskusję w Internecie oraz poruszył media, można w całości przeczytać na jego blogu pod adresem: www.z1szumi.pl/niechciani-widzowie.

 

Zwycięzca niniejszej aukcji charytatywnej otrzyma voucher na dwa bilety I. kategorii (miejsca w sektorze tuż przy scenie) na przyszłoroczny, cykliczny kabareton organizowany przez Telewizję Polską po raz czwarty w Teatrze Letnim w Szczecinie. Widowisko kabaretowe odbędzie się najprawdopodobniej w pierwszą sobotę lipca 2014 roku. Rzeczywiste bilety zostaną przekazane Zwycięzcy w momencie, kiedy rozpocznie się ich sprzedaż, czyli pod koniec pierwszego lub na początku drugiego kwartału 2014 roku.

 

Wysyłka vouchera, jak również wysyłka autentycznych biletów zostanie nadana na koszt sprzedającego.

 

Cały zysk uzyskany z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni.

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z osobą, która przekazała bilety na aukcję charytatywną – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obok podajemy adres strony na której prowadzona jest aukcja: www.z1szumi.pl/aukcja

 

Share
Załączniki:
Pobierz plik (list o aukcji.pdf)List o aukcji od Piotra Karlińskiego[ ]152 kB