Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

Majowe grillowanie z okazji 20-lecia Fundacji

Zapraszamy wszystkich Podopiecznych naszej Fundacji 5 maja 2013 na wspólne grillowanie z okazji 20-lecia Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 w "WILLA OGRODY" przy ul. Wielkopolskiej 19 w Szczecinie.

 

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy Podopieczni Fundacji wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi byli i obecni członkowie Rady oraz Zarządu Fundacji, a także byli i obecni pracownicy i współpracownicy, którzy mieli okazję towarzyszyć nam w 20-letniej historii naszej działalności.

 

Zapisy na majowy piknik i wszelkich informacji udziela Marzena Morkowska, telefonicznie: 603 619 070 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

W sprawie zamawiania transportu prosimy o kontakt z Adamem Rydzewskim: tel. 601 205 011 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Share