Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

Wsparli nas

 
aifkancelaria logo
Dziś na wyróżnienie zasługuje AIF Kancelaria (www.tuodszkodowania.pl/).
 
Chęć niesienia pomocy innym to najpiękniejsza cecha człowieka. Serdecznie dziękujemy!
 

omega logo
 
Otrzymaliśmy pozytywne wieści! Do grona naszych Darczyńców dołączyła firma Omega System (https://omegasystem.pl/).
 
Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie i chęć zaangażowania w rozwój naszej Fundacji.
 

PolskieCentrumDachowe logo
 
Początek marca przyniósł nam pierwszego wiosennego Darczyńcę! Dziękujemy firmie Polskie Centrum Dachowe (https://polskiecentrumdachowe.pl/) - Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne.
 
Cieszymy się, że pamiętacie o osobach chorych i chcecie im pomagać. Każda darowizna to cegiełka, dająca wiele nadziei na lepsze jutro!
 

afterweb logo

"Nie wolno przechodzić obojętnie. Musimy zatrzymać się obok cierpiącego, bez względu na to, kim jest. To dar z nas samych." (Jan Paweł II)
 
Chcielibyśmy podziękować za kolejne wsparcie Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Cudownie jest mieć Was wśród naszych Darczyńców! Pomagajmy sobie wzajemnie.
 

asanti logo
Nic nie cieszy bardziej, niż Nowy Rok i nowe wsparcie dla naszej Organizacji! Dziękujemy firmie Asanti (https://asantiforkids.com/) - na pomoc dla osób chorych zawsze jest dobry czas.
 
Dzięki Wam nie tracimy optymizmu w lepsze jutro i angażujemy się w działania ze zdwojoną siłą!
 


 
aifkancelaria logo

Ponownie pragniemy podziękować AIF Kancelarii (https://www.aif.com.pl/), która pamięta o naszych Podopiecznych mimo kryzysu i trudnej sytuacji ekonomicznej.
 
To pocieszające, że Darczyńcy wciąż chcą się dzielić tym, co najcenniejsze i zarażać innych pozytywnym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość.
 

arti style logo
 
Jak dobrze jest móc liczyć na wsparcie Darczyńców! W gronie naszych Przyjaciół witamy dziś firmę Arti Style (https://artistyle.pl/).
 
To wspaniała wiadomość - szczególnie teraz, gdy nastały trudne czasy. Dzielmy się dobrem z innymi!
 

 
elis logo
 
Miło nam wyróżnić nową firmę, a tym samym dodać ją do naszej specjalnej listy wdzięczności: dziękujemy firmie Elis (https://www.berendsen.pl/).
 
Jeśli dobro rzeczywiście powraca, to mogą być Państwo spokojni!
 

 
ptak wspolnicy logo
 
Otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość - nowa firma wspomogła nas darowizną. Dziękujemy Kancelarii Prawnej R.Ptak&Wspólnicy (https://www.i-kancelaria.pl/).
 
Są Państwo nieocenieni: pomoc w takiej postaci jest niezwykle potrzebna. Za Waszą sprawą lato od razu wydaje się być piękniejsze!
 

 
hak logo
 
Chcielibyśmy podziękować kolejnemu darczyńcy, który widzi sens w pomaganiu innym! Wsparcie przekazało nam Przedsiębiorstwo Hak (https://www.hak.com.pl/hak/).
 
Dziękujemy, że pamiętacie o innych w trudnej sytuacji, z jaką przyszło się nam mierzyć. Taka pomoc jest teraz na wagę złota.
 

 
murrano logo

 
Jesteśmy wdzięczni sklepowi Murrano (https://www.murrano.pl/), który zechciał wesprzeć nas darowizną w trudnym czasie pandemii.
 
Dziękujemy, że chcą Państwo pomagać potrzebującym mimo kryzysu, z jakim wszyscy się obecnie mierzymy. Pozostańmy silni - to niezwykle ważne!
 

aifkancelaria logo
 
Dziękujemy nowemu Darczyńcy, który w tym trudnym czasie zechciał wesprzeć nas darowizną. AIF Kancelaria (https://www.tuodszkodowania.pl/) pamięta o osobach poważnie chorych, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Cieszymy się, że możemy na Państwa liczyć.
 

in logo
 
Kolejna firma, którą z satysfakcją dołączamy do grona Przyjaciół naszej Fundacji, to Agencja IN (https://inpozycjonowanie.pl/).
 
Dziękujemy Państwu za pomoc w dobrej wierze. Każdy gest prosto z serca wiele dla nas znaczy!
 

 
codex logo
Witamy na naszej Liście Przyjaciół nową firmę - Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX (https://codex.org.pl/).
 
Z całego serca dziękujemy za wsparcie. Wierzymy, że takich Darczyńców będzie tylko przybywać!
 

sielanka logo
 
Powitaliśmy dzisiaj nowego Przyjaciela naszej Fundacji. Została nim firma II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna (https://osiedlesielanka.pl/), której bardzo dziękujemy!
 
Państwa darowizny sprawiają, że realizujemy naszą misję z jeszcze większym zaangażowaniem.
 


 
inseo logo
 
Informacja o wsparciu od nowego Darczyńcy zawsze cieszy tak samo! Dziś mamy okazję powitać w gronie naszych Przyjaciół wrocławską Agencję INSEO (https://www.inseo.pl/).
 
Dziękujemy za pomocną dłoń!
 

diolut logo
 
Kolejna firma, którą witamy w gronie Darczyńców to DIOLUT (https://diolut.pl/) - dostawca wyposażenia dla serwisów elektronicznych.
 
Bardzo dziękujemy za pomoc na rzecz Fundacji.
 

VHCT logo
Nowy Darczyńca, który zdecydował się wesprzeć Chorych na Zanik Mięśni to firma VHCT (http://www.vhct.pl/pl/) - producent betonu architektonicznego.
 
Z uśmiechem dziękujemy, Państwa pomoc jest nieoceniona!
 

rotortech logo
 
Z przyjemnością pragniemy powitać kolejną firmę, która zechciała wesprzeć naszą Fundację. Jest nią ROTORTECH (http://myjultradzwiekami.pl/), producent oraz dystrybutor myjek przemysłowych i nie tylko.
 
Miło nam podziękować za darowiznę dla Potrzebujących.
 

 
hotelcrocus logo
 
Napłynęło do nas nowe wsparcie, tym razem z malowniczego Zakopanego. W gronie Darczyńców witamy Hotel Crocus (http://www.hotelcrocus.pl/) - dziękujemy za pomoc.
 

MiDaTech logo
 
Informujemy, że do listy Darczyńców naszej Fundacji dołącza firma MiDaTech (https://www.midatech.pl/), oferująca profesjonalny sprzęt techniczny dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
 
Dziękujemy za wsparcie na rzecz Potrzebujących Chorych.
 

afterweb logo
 
Naszym nowym Darczyńcą jest wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/).
 
Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo wesprzeć naszych Podopiecznych. 
 

prawa pacjenta logo
 
Dziś otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość - Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (http://prawapacjenta.org/), w którym na co dzień świadczona jest pomoc pokrzywdzonym Pacjentom, przekazał darowiznę dla naszej Fundacji.
 
To między innymi dzięki takiemu wsparciu możemy kompleksowo zajmować się osobami chorymi. Serdecznie dziękujemy.

 


promil lab logo
Działania naszej Fundacji są doceniane przez wiele osób o dobrych sercach. Dlatego miło nam poinformować, że do grona naszych Darczyńców dołączył sklep PROML-LAB (https://www.promil-lab.pl/). Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla chorych, którzy szczególnie tego potrzebują.
 
Jeśli Państwo również chcieliby pomóc osobom cierpiącym na zanik mięśni, zachęcamy do wpłacania darowizn - dziękujemy!

 

 

Share