Jeden Procent dla Fundacji Chorych na Zanik Mięśni

Jak przekazać nam jeden procentPorozmawiaj z nami o jednym procencieNapisz do fundacji w sprawie jednego procenta

strona startowa

Prezes Fundacji kandydatką w Wyborach Samorządowych 2018

Szczecin, dnia 15 października 2018r.

 

Szanowni Państwo

 

Rada Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni z radością pragnie poinformować o starcie prezesa Fundacji Pani Beaty Karlińskiej w Wyborach Samorządowych 2018 i kandydowaniu na radną Sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Pani Beata Karlińska jest ostatnia na liście SLD Lewica Razem w Okręgu Nr 1, który obejmuje Szczecin i powiat policki.  

 

Gorąco zachęcamy do oddania głosu na Panią Beatę, która jest szansą na polepszenie bytu osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Politycy z reguły nie rozumieją i nie czują tego tematu, a Wyborcy (spoza środowiska osób niepełnosprawnych) nie są i nie będą zainteresowani popieraniem Kandydatki, która będzie walczyła w Sejmiku właśnie o sprawy związane z niepełnosprawnymi oraz pomocą społeczną.

 

Licząc na Państwa i mając na uwadze starą prawdę, iż "Nieobecni nie mają głosu" postuluję, aby bez względu na panującą aurę i przekonania polityczne, wybrali się Państwo 21 października  do  lokalu wyborczego i rozważnie oddali swój głos na Kandydatkę, która wie jak działać i co zrobić dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

Z wyrazami szacunku

 

Grzegorz Kołodziejski

Przewodniczący Rady Fundacji

 

Share